Apteka plus drogeria – komfort klienta

Napisany By alfred.p dnia Gru 8, 2015 | 0 komentarzy


Zdrowie to najczęściej wymieniane życzenie, jakie usłyszeć można podczas tradycyjnych imienin, urodzin czy świąt. Nic dziwnego – choroba to pokrzyżowanie planów zarówno rodzinnych, jak i zdrowotnych. Lekarstwa, jakie zmuszeni jesteśmy zażywać to spore obciążenie dla każdego budżetu, zwłaszcza iż państwo refunduje tylko nieliczne specyfiki.

Każdorazowa wizyta w aptece to spore uszczuplenie budżetu rodzinnego – a niestety nie każdej chorobie da się zapobiec stosowaniem odpowiedzialnego trybu życia. W dodatku często zdarza się, iż potrzebnego nam leku nie możemy dostać, bo aktualnie placówka nie ma go na stanie. Jest to dość irytująca możliwość, gdyż niejako wymusza na nas podróż po mieście w poszukiwaniu miejsca, w którym receptę jesteśmy w stanie zrealizować. Odpowiednio wybrana apteka to gwarancja satysfakcji zarówno z asortymentu, jak i z obsługi. Choć to pierwsze wydaje się być najważniejsze, również przyjazny personel, potrafiący fachowo doradzić jest bardzo ważny.

kosmetyki2

Ale apteki to nie tylko leki – nierzadko można spotkać placówki, które oferują również dermokosmetyki, dzięki którym poczujemy się bardziej komfortowo. Dobre samopoczucie zagwarantuje odpowiednio przeszkolony personel, który pomoże w doborze odpowiednich preparatów do potrzeb klienta. Wizyta w tego typu punkcie, w którym oprócz apteki znajduje się drogeria, jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony bowiem można zrealizować receptę i zakupić niezbędne leki, z drugiej zapoznać się z atrakcyjną ofertą kosmetyków do cery i zastanowić się na spokojnie, który z nich wybrać. Placówka, w jakiej się znajdujemy gwarantuje, iż kosmetyki, które można obejrzeć, spełnią podstawowe normy zdrowotne i na pewno nam nie zaszkodzą. W dodatku bardzo często można trafić na atrakcyjne promocje, które pozwolą wyjść klientom z uśmiechem na twarzy i sporą satysfakcją, którą zagwarantuje trafny zakup. Nie bez znaczenia jest również program lojalnościowy, który stał się już nieodłącznym elementem funkcjonowania tego typu placówek.

19910652880_d8a5389eff_h

W naszym kraju tego typu połączenia – apteki i drogerii są jeszcze rzadko spotykane, tym niemniej coraz częściej takie placówki można odwiedzić. Przykładem jest choćby Ziko Apteka, prężnie rozwijająca się sieć, zbierająca mnóstwo pozytywnych opinii wśród klientów. Obchodząca w tym roku dziesięciolecie placówka może pochwalić się już prawie setką punktów, będących kompilacją apteki i drogerii, z uwzględnieniem produktów dermokosmetycznych. Kompetentna załoga potrafi w przyjazny sposób zaoferować klientowi i odpowiednio dobrać właściwy produkt, dzięki czemu nikt z tej placówki nie wyjdzie niezadowolony. Pozwala na to szeroki asortyment towarów, pozwalający zaspokoić potrzeby każdego klienta. Dla wymagających klientów przygotowano specjalistyczne punkty Ziko Derma, w których mogą oni zaopatrzyć się w produkty najwyższej jakości i skonsultować z wykwalifikowaną obsługą swoje potrzeby. Rozszerzenie asortymentu to zapewne przyszłość polskich aptek, nic więc dziwnego, że już teraz wiele z nich sięga po tego typu środki.

 

źródło: zikoapteka.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)