GDY ZOSTAJESZ ORGANIZATOREM…

Napisany By i2e dnia Gru 13, 2015 | 0 komentarzy


Tego wymaga chwila, a konkretnie przedślubny okres. Jeśli nie decydujemy się na firmę, która zajmuje się fachowo organizowaniem ślubu i wesela od podszewki, te obowiązki spadają na nas. Jesteśmy panami własnego losu i każda decyzja, każdy krok, zależy od nas. To jak wyglądać będzie nasz ślub i wesele, to nasza inicjatywa, nasza idea. Warto mieć dobry plan, wizję tego dnia, którą będziemy stopniowo wcielać w życie i realizować. Zaoszczędzi nam to sporo nerwów i czasu, który będziemy mogli inaczej wykorzystać.

Oprócz planu i koncepcji ważną zasadą jest rozpoczęcie organizowania jak najszybciej. Wiele osób lekceważy te obowiązki i odkłada wszystko na ostatnią chwilę. Powoduje to, że nie mieszczą się w czasie i koniec końców, nie zdążają wszystkiego załatwić. Faza stresu jest wtedy kulminacyjna, zaczynamy popełniać błędy i mylić się, Nasze decyzje są niewłaściwe, kroki niepewne, a my błądzimy jak we mgle. Taki scenariusz to ta mroczniejsza wizja, nie dopuśćmy do jego spełnienia, wszystko jest w naszych rękach. Czas planowania i organizowania ceremonii ślubnej nie musi być czasem wyjętym z koszmaru, możemy miło go wspominać. Radzę narzeczonym, by szybciej zaczęli przechodzić do realizacji swoich planów i wizji, w zamian szybciej skończą i otrzymają dodatkowy czas dla siebie w bonusie.

GDY POSZUKUJESZ FOTOGRAFA…

…Warto udać się na stronę wyszukiwarki Google. Tam znajdziemy wszystko, czego szukamy. Będą to informacje z zakresu od ogólnych pojęć stosowanych w fotografii, po fachowców pałających się tą dyscypliną fotografii, po wszelkie namiary, twórczość poszczególnych osób itp. Wystarczy tak niewiele, aby to dostać, otóż wprowadzić nasze słowa klucze >fotograf ślubny<. Wyszukiwarka w mig “podzieli się” z nami dostępnymi w Internecie informacjami, całkowicie za darmo. Jest to idealne rozwiązanie dla zabieganych, zapracowanych osób, dla których “zwykłe” poszukiwania fotografa, byłyby problemem z uwagi na brak czasu.

Fotografia Ślubna - Kielce

Foto wykonane przez parę fotografów NasDwoje – http://www.nasdwoje.com.pl/

Dlatego warto skorzystać z możliwości, jakie daje wyszukiwarka Google i zaoszczędzić sobie czas i trud. To rozwiązanie jest pod każdym względem idealne. Podsumowując, rzeczy o jakich musimy pamiętać to załatwienie formalności w kościele, bądź urzędzie, wybranie lokalu na wesele, sporządzenie listy gości, odszukanie sukni marzeń, wynajęcie orkiestry, fotografa. Pamiętajmy, by nie przesadzić i nie wpędzać się w niepotrzebne koszty, umiar w tym czasie jest wskazany. Nie denerwujmy się, do wszystkiego podchodźmy ze spokojem i opanowaniem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (2 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +2 (z 2 głosów)