Hazard obecnie

Napisany By Mike Tarson dnia Maj 20, 2011 | 0 komentarzy


Obecnie gry hazardowe stanowią popularną formę rozrywki. Ludzie grają w nie dla zabicie czasu, przyjemności, polepszenia swojego samopoczucia, a przy okazji zarobienia pieniędzy. Jeśli zarabiają albo tracą pieniądze właśnie przy okazji nie ma powodów do zmartwień i niepokoju. Ale w sytuacji, kiedy zmieniają się priorytety i cele, a na pierwszym miejscu znajduje się zarobek, wówczas powinno zapalić się czerwone światełko. Bowiem tutaj kończy się możliwość kontrolowania swojego życia, a zaczyna hazard.


Czyli coś, nad czym nie każdy człowiek umie zapanować. Wszystko zaczyna się od obstawiania małych sum. Wygrana pokazuje nam, że takie zarabianie nie jest takie trudne, a wręcz przeciwnie łatwe, szybkie i miłe. Następnie obstawiane są większe sumy, które zaczynamy tracić, a nie pomnażać. Później jest już tylko gorzej. Zadłużamy się, tracimy pieniądze, majątek, a następnie rodzinę, która ma dość życia w stresie i z problemami. Scenariusz na dobry film. Ale to nie jest tylko scenariusz, bowiem tak wygląda rzeczywistość. Wiele osób i rodzin boryka się z tym kłopotem. Nie zawsze umie poradzić sobie z nim sama. Korzysta z pomocy osób trzecich. Specjalistów, którzy każdego dnia starają się pomóc ludziom. Granie w gry, w sytuacji kiedy to my decydujemy ile możemy przegrać, i kiedy my wybieramy moment, w którym powinniśmy odejść od stołu nie jest złe. Każdy z nas potrzebuje takiej odskoczni od codzienności. Ale, gdy nie potrafimy kontrolować siebie, a naszym jednym celem w życiu stało się kasyno i chęć odzyskania przegranych pieniędzy, to mamy problem. Gry hazardowe rządzą się swoimi prawami.

Tutaj potrzebne jest szczęście i znajomość zasad. Dla satysfakcji i polepszenia swojego samopoczucia mogą grać wszyscy, ale na pieniądze tylko ci, którzy mają ich po prostu za dużo. To właśnie oni najczęściej odwiedzają takie miasta jak Las Vegas czy Monte Carlo. Miejsca, które dostępne są dla osób z naprawdę grubym portfelem. A jego ewentualne zgubienie nie zrobi na nich żadnego wrażenia. Bowiem na koncie mają inne miliony.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.7/10 (18 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)