Idealna reklama, czyli cukierki z logo firmy

Napisany By alfred.p dnia Paź 26, 2017 | 0 komentarzy


Prawie każdy lubi słodycze, tak więc na pewno ucieszy się, kiedy zostaną mu one wręczone jako drobny prezent. Można to skutecznie wykorzystać w promocji swojej firmy.

cukierki z nadrukiemSłodka reklama

Krówki, czyli karmelowe, ciągnące się cukierki, budzą przyjemne skojarzenia i dlatego są mile widzianym upominkiem. Do tego, są mini-gadżetem, który nie jest zbyt zobowiązujący (to znaczy obdarowywany nie czuje się dłużny). Dzięki temu, firmy i organizacje mogą spokojnie wręczać swoim obecnym i przyszłym klientom cukierki z nadrukiem (to znaczy informacjami o swojej marce). Jest to coraz bardziej popularny nośnik reklamowy, ponieważ niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści. Wśród nich to, że pozwala na znaczne zwiększenie rozpoznawalności firmy. Jest również miłym upominkiem, można go bardzo łatwo nabyć, a później rozdawać w wielu różnych sytuacjach (na przykład na targach, konferencjach, różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, czy jako przywitanie gościa w siedzibie firmy). Takie cukierki sprawdzą się zawsze na imprezach i akcjach promocyjnych oraz jako prezenty dla kontrahentów i udziałowców. Ciekawe opakowania i ich żywa kolorystyka, na pewno spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym klientom. Co ważne, na taką formę reklamy zdecydować się mogą firmy z wielu obszarów działalności. Słodki prezent sprawi, że dane przedsiębiorstwo będzie postrzegane bardziej przyjazny sposób. Wkomponowane w opakowanie logo firmy nie będzie nachalne, ale w tym samym czasie zapadnie w pamięć – i pozwoli później na szybką identyfikację firmy.

Dlaczego krówki?

Na nośnik reklamowy wybrano krówki, gdyż należą do jednych z najbardziej lubianych słodyczy. Kojarzą się z dzieciństwem i dawnymi, beztroskimi czasami. Dzięki temu wykorzystująca te cukierki z logo firmy marka, wytwarza wokół siebie aurę miłej i przyjaznej atmosfery. Wręczana krówka (zarówno osobie bliskiej, jak i nieznajomemu klientowi), niesie ze sobą przekaz. Jest nim to, że dana osoba jest dla nas ważna i troszczymy się o jej dobrostan. Ponadto cukierki, które znaleźć można na stronie sklep-krowki.com są wytwarzane ręcznie i według tradycyjnej receptury. W skład produkowanych cukierków wchodzą jedynie najwyższej jakości produkty, a nie ma tam żadnych sztucznych ulepszaczy. Co ważne, krówki te zawierają prawdziwe masło (co obecnie na rynku zdarza się coraz rzadziej). To dzięki niemu posiadają one pyszny smak i charakterystyczną konsystencję. Do tego, krówki są pakowane tutaj bez użycia maszyn – dzięki temu nie są twarde i “ubite”. Tak pyszne cukierki stają się idealną wizytówką każdej firmy.

Zobacz więcej: http://sklep-krowki.com

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)