Kreacja na ślub

Napisany By alfred.p dnia Lis 14, 2016 | 0 komentarzy


Ślub to wyjątkowa uroczystość i jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Często na taki moment czeka się wiele lat, przeżywając wcześniej kilka zawodów miłosnych i nieudanych związków.
Kiedy jednak uda się w końcu znaleźć tego jedynego partnera i jest się przekonaną o ponadczasowej miłości, wówczas nie ma się co zastanawiać – ślub to wszystko przypieczętuje i pozwoli wejść na nową drogę życia.

Ślub to najwyższa forma współżycia, która łączy dwoje ludzi na całe życie i jest najlepszym dowodem miłości. Warto zadbać, aby podczas tego dnia wyglądać niezapomniane i wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Panny młode bardzo dużą wagę przywiązują do tego, aby skompletować oszałamiającą kreację, która zwróci wszystkich uwagę. Nie ma się co dziwić – tego dnia do panna młoda jest królową wieczoru i wszystko powinno się wokół niej kręcić. Nie warto żałować czasu na przymiarki i szukanie odpowiedniej kreacji, ponieważ ślub bierze się raz w życiu (przynajmniej w założeniu).

bride-1731034_960_720Najważniejszym elementem kreacji panny młodej jest suknia ślubna. Stanowi ona podstawę, bazę, do której powinno dopasowywać się całą resztę. Suknie ślubne dostępne są w bardzo wielu stylach i panna młoda nie będzie miała problemu ze znalezieniem odpowiedniego materiału czy też designu. W ostateczności, jeżeli ma się swoją własną, konkretną wizję, można takową suknię dać do krawcowej, która uszyje ją na zamówienie.

Po sukni ślubnej przychodzi czas na buty – ich wybór uzależniony jest już ściśle od reszty kreacji. Jeżeli suknia jest bardzo długa i ciągnie się po podłodze, to wówczas buty są mniej widoczne i powinny być przede wszystkim wygodne. Wysokie szpilki w takim przypadku mogą spowodować rychły upadek, co raczej nie jest pożądane podczas uroczystości ślubnej.

Jeśli jednak suknia jest krótsza, to wówczas buty śmiało mogą być wyższe i bardziej okazałe – wszak będą również dość mocno widoczne i zwłaszcza damska część gości z pewnością zwróci na nie uwagę.

Kolejna kwestia to tradycyjny welon. Niektóre panny młode z niego rezygnują, ale stanowi on piękne podkreślenie kobiecej niewinności i dodaje pannie młodej wiele uroku. Podobnie jak w przypadku innych elementów, także welony dostępne są w różnych stylach i kształtach, dzięki czemu dość łatwo znaleźć dopełnienie całej kreacji.

Nie można zapomnieć o biżuterii – szykowne kolczyki czy naszyjnik stanowią “kropkę nad i” każdej kreacji i idealnie podkreślają piękno kobiety.

REKLAMA: http://www.annakara.com/salony-sprzedazy/salon-warszawa

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)