Marketing to żyła złota

Napisany By Krzysieczek dnia Lut 27, 2010 |


Marketing zadomowił się na stałe na naszym rynku i nic dziwnego, ponieważ pozwala sprzedać produkty, które w żadne inny sposób nie mogłyby zostać sprzedane. Marketing zaczyna się też wkradać d o Internetu, a właściwie to już dawno się w nim nawet zadomowił.
W necie reklamowane są przede wszystkim strony www, które są mało popularne i mają małą liczbę odwiedzin. By uchronić taką stronę przed zamknięciem, trzeba ją wypozycjonować i owo pozycjonowanie jest teraz złotą żyłą w marketingu.
Pozycjonowanie opiera się przede wszystkim na preclach. Presell page, inaczej właśnie precle, są to artykuły z linkami. Linki w treści przenoszą na reklamowaną stronę www. Warto zaznaczyć, że owe linki są ukryte w słowach, tak że ich nie widać. Te słowa jednakże są zaznaczone na niebiesko lub pogrubione. Darmowe pozycjonowanie nie istnieje, dlatego trzeba za nie bardzo dużo płacić i właśnie dlatego jest to złota żyła, ponieważ nie trzeba się dużo napracować ,a można sporo zarobić. Taką pracę chciałby mieć każdy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)