Mój wybór tanich serwerów www

Napisany By grzecho dnia Mar 12, 2012 | 0 komentarzy


W poszukiwaniu tanich serwerów www przeszukałem Internet. Tanich owszem, ale również niezawodnych, bez awarii, z fajnymi limitami i obsługą techniczną, czyli życzliwymi i przymykającymi oczy na moją niewiedzę administratorami.

Długo szukałem wybierając i przebierając w bardzo szerokiej ofercie mnóstwa firm hostingowych.tanie serwery www
Tak, znalazłem tanie serwery www, które spełniały każdy mój warunek i których wyboru jestem pewien. Tanie serwer www nie jest łatwo znaleźć. Trzeba uważać na kruczki zapisane małymi literkami. Gdy już wszystko wydawało się być w porządku oferta tanich serwerów www nie okazywała się koniec końców taka tania.

Poszukiwania tanich serwerów www

Zbytnia promocja z super cenami nakładała na klienta obowiązek przedłużenia usług na o wiele mniej korzystnych warunkach. No więc zacząłem bardzo uważać z tymi tanimi serwerami www. Stwierdziłem, że nie mogę wybierając najniższej ceny, bo zawsze coś się za tym kryje. Albo kruczek, albo bardzo niska jakość usługi. Czytałem opinie na forach, chociaż i do nich trzeba mieć dystans, ponieważ czasem firmy konkurujące ze sobą mogą pozostawić na swój temat niezłe śmieci. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z zasadą fair play, ale niektórym to nie przeszkadza.

Finalna decyzja – tanie serwery www

Koniec końców wybrałem firmę, która oferuje tanie serwery www, ale też nie najtańsze. Sprawdziłem biuro obsługi klienta – super obsługa, administratorzy przekazali mi sporą dawkę wiedzy na tematy, o które pytałem i volia! Jestem ich klientem. Opinie też były bardzo pozytywne. Tak więc mam swój tani serwer www i jestem bardzo zadowolony. Moje wysiłki i poszukiwania nie poszły na marne i mogę się pochwalić na dany moment niezłą wiedzą i z tanimi serwerami www jestem na Ty;) Ważne jest, aby wiedzieć, czego się chce a ja wiedziałem czego chce: tanie serwery www, których nie powstydził by się dyżurny informatyk kraju.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.5/10 (11 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)