Oryginalne wesele

Napisany By alfred.p dnia Cze 14, 2015 | 0 komentarzy


Wesele zwykle kojarzy nam się z klasyką, elegancją, szykiem oraz… nudną uroczystością! W końcu na pewno każdy z nas miał kiedyś okazję uczestniczyć w różnych uroczystościach ślubnych. Zwykle wyglądają one bardzo podobnie. Dlatego jeśli to my niedługo staniemy na ślubnym kobiercu, pamiętajmy, że jest to nasza, wyjątkowa chwila. To przede wszystkim nam ma się podobać cała taka uroczystość. Czasem warto więc zapomnieć o upodobaniach różnych gości i postawić na swoje marzenia, pragnienia, plany oraz koncepcje. Jeśli więc jesteśmy osobami przebojowymi i oryginalnymi, na pewno nie spodobają nam się proste, klasyczne inspiracje ślubne. Wtedy warto sięgnąć po inne, ciekawsze rozwiązania. Jak więc przygotować wyjątkowo oryginalne wesele?

Oczywiście są takie sprawy, którymi musimy się zająć w pierwszej kolejności. Chodzi tutaj o wynajem odpowiedniego lokalu. W tym przypadku nie mamy zbyt dużego pola do popisu. Wszystkie sale weselne wyglądają przecież podobnie. Jednak możemy je wspaniale udekorować! Zróbmy to zgodnie z naszym gustem i stylem. Jeśli nie przepadamy więc za nudnymi, prostymi aranżacjami wnętrz, przejrzyjmy nowoczesne inspiracje ślubne. Znajdziemy je na wielu stronach internetowych. W końcu sala weselna wcale nie musi być udekorowana na biało! Jeśli chcemy podnieść jej atrakcyjność, postawmy po prostu na kolorowe, barwne kwiaty. To one wspaniale ożywią wygląd całego pomieszczenia. A w końcu w takim atrakcyjnym miejscu dużo łatwiej o przyjemną, wspaniałą zabawę.
wedding-91797_640
W każdej kwestii związanej z organizacją wesela możemy zaprezentować swój oryginalny i unikalny styl oraz gust. Tak samo jest,  jeśli naszym priorytetem w danej chwili stała się muzyka na wesele. Oczywiście nie warto z niej rezygnować. W końcu taneczne kawałki porwą na parkiet wszystkich naszych gości. Jednak warto tutaj przenieść odrobinę własnego gustu muzycznego. Jeśli więc nie przepadamy za “radiowymi” piosenkami i wolimy mocniejsze brzmienia, wykorzystajmy to podczas organizacji swojej uroczystości. Wstawmy do całej playlisty kilka utworów z gatunku rocka lub metalu. One na pewno zaskoczą pozytywnie naszych gości. A jeśli usłyszymy taką piosenkę podczas całej zabawy, na pewno wprawimy się w doskonały nastrój. Oczywiście muzyka na wesele musi również pojawić się podczas naszego pierwszego tańca z partnerem lub partnerką. Do takiego występu wybierzmy piosenkę, z którą wiążemy wiele, miłych wspomnień. Może być to utwór, który kojarzy nam się właśnie z naszą miłością. Jeśli będzie nam on towarzyszyć podczas pierwszego tańca, na pewno zredukujemy swój stres i zyskamy doskonały nastrój do zabawy.
16754457945_f0a7618647_c
Bardzo często sądzimy, że wesela zawsze muszą wyglądać tak samo. W końcu ślub to wyjątkowo elegancka i prosta uroczystość. Warto jednak włączyć w nią odrobinę własnego stylu oraz gustu. Pokażmy więc naszym gościom nasze upodobania. Zorganizujmy takie przyjęcie, które będzie zgodne z naszym własnym stylem. Dzięki temu na pewno stworzymy niezwykłą uroczystość, która stanie się atrakcyjna zarówno dla naszych gości, jak i po prostu dla nas.

źródło: http://www.abcslubu.pl/slub-i-wesele/atrakcje-weselne

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 9.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)