Pościel dla dzieci i niemowląt – Senna Sówka

Napisany By alfred.p dnia Sie 1, 2017 | 0 komentarzy


Aby sen dziecka był pełny i udany, jedną z podstawowych rzeczy jest odpowiednia pościel. Powinna być wytrzymała, miękka i przede wszystkim ładna. Taką właśnie oferuje firma Senna Sówka.

Pościel dla dzieci

Miejsce snu dzieci jest bardzo ważne. Tam przecież odpoczywają, by nabierać sił na każdy kolejny dzień. Ich pościele powinny być też kolorowe i przyjemne tak, by pójście do łóżka kojarzyło się im z czymś miłym. Taką właśnie pościel można kupić na stronie internetowej firmy. Senna Sówka oferuje pościel uszytą albo z bawełny, albo z flaneli. Jest to zarówno pościel do łóżeczka dziecięcego dla niemowląt, jak i na łóżka dla kilkulatków. Standardowe rozmiary szytych pościeli to poszewki na kołdrę 120×90 centymetrów i 135×100 centymetrów, oraz poszewki na poduszki: 40×60 centymetrów. Klienci mają do wyboru zakup zestawów od dwóch do nawet sześciu elementów. Te ostatnie będą zawierały: komplet poduszka i kołdra, poszewkę na nie, ochraniacz do łóżeczka (tak, by dziecko nie uderzało się w szczebelki), a także baldachim do zawieszenia nad łóżeczkiem. W Sennej Sówce można także zamówić pościel typowo do wózka. Będzie miała ona wtedy odpowiednio mniejszy rozmiar: kołdra 50×70 centymetrów, a poduszka 25×30 centymetrów. Cały zestaw będzie 4-elementowy: kołdra poduszka (wypełnione atestowaną włókniną poliestrową) i dwie pasujące rozmiarem poszewki. Każdą z tych pościeli można zamówić w jednym z niemal czterdziestu dostępnych wzorów, których dokładny wygląd można sprawdzić w galerii na stronie. Aby mieć już pełen zestaw, do swojego zamówienia można dołączyć prześcieradło z falbanką lub z gumką (dostępne rozmiary to 120×60 i 140×70 centymetrów).

Inne produkty

Oprócz pościeli, Senna Sówka oferuje także inne akcesoria dla najmłodszych. Są to wcześniej wspomniane ochraniacze do łóżeczka i baldachimy, a także moskitiery i stojaki do nich. W różnych (pasujących do pościeli) wzorach, są również przyborniki do powieszenia na łóżeczko (55×55 centymetrów). Wykonane są one z bawełny i wypełnione silikonową włókniną. Kilka pojemnych kieszonek pozwoli na wygodne przechowywanie rzeczy niezbędnych do pielęgnacji niemowlaka, a całość będzie można uprać w pralce. Wśród dostępnych produktów znajdują się także beciki i rożki. Mogą być miękkie lub usztywnione, albo wykonane z materiału minky. Z tego ostatniego wykonane są także kocyki (z kuleczkami) oraz poduszki. Jedną z ostatnich, ale jakże potrzebnych przy małym dziecku rzeczy są pieluszki flanelowe i tetrowe. Są one albo tradycyjnie białe, albo w kolorowe wzory.

Zobacz też: Ochraniacze do łóżeczka | Senna Sówka | https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/ochraniacze-do-lozeczka/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)