Pozycjonowanie strony internetowej?

Napisany By Krzysieczek dnia Lip 2, 2009 | 0 komentarzy


Witam serdecznie na stronie traktującej o tematach optymalizacja i pozycjonowanie. Jestem wprawdzie tutaj nowy, lecz zdążyłem się już zapoznać z istniejącym regulaminem i prawami tutaj obowiązującymi. W związku z tematyką tego forum pragnę zwrócić się z prośbą do wszystkich forumowiczów o polecenie mi dobrego pozycjonera, który szybko i profesjonalnie wypozycjonuje mój sklep internetowy.

Niegdyś słyszałem co nieco o pozycjonowaniu i wiem ze polega to na dodawaniu linków do katalogów stron www, lecz nie do końca wiem „z czym to się je”. Dlatego poszukuje odpowiedzialnej i poważnej osoby, która pomoże mi za odpowiednia odpłata w pozycjonowaniu mojego sklepu internetowego, a tym samym zapozna mnie z podstawowymi technikami pozycjonowania. Na początku chciałbym aby sklep internetowy został dodany do najlepszych serwisów z katalogami stron www, nawet jeżeli maiłoby to być za odpłatnością.

Zależy mi bowiem na czasie. Orientowałem się już w Internecie ile kosztują usługi firm pozycjonerskich, dlatego poszukuje samouka, który za uczciwą cenę pomoże mi wypozycjonować oraz nauczy mnie tej sztuki w krótkim czasie. Czekam na solidnych i uczciwych pozycjonerów, którzy posiadają sprawdzona bazę katalogów stron www oraz którzy nie zedrą ze mnie wszystkich pieniędzy. Z góry dziękuję za oferty i zainteresowanie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)