Projektowanie serwisów internetowych w krakowie

Napisany By alfred.p dnia Gru 6, 2015 | 0 komentarzy


W obecnych czasach obecność w internecie jest niezbędna przy prowadzeniu najróżniejszych biznesów, zarówno tych małych, jak i tych dużych. Obecnie to dzięki stronie internetowej klienci mogą odnaleźć pożądaną usługę bądź towar w przeciągu zaledwie kilku sekund, dowiedzieć się o godzinach otwarcia bądź skontaktować się za pomocą poczty elektronicznej bądź za pomocą telefonu.

Sami prowadząc biznes na przykład w Krakowie – chcąc posiadać stronę www siądziemy przed komputerem i wpiszemy w wyszukiwarce “projektowanie serwisów internetowych w Krakowie” i zobaczymy setki propozycji od firm odpowiadających za projektowanie stron www w Krakowie. Na każdej ze stron widnieje portfolio prezentujące możliwości danej firmy, kontakt do niej, często nawet dokładny cennik wyszczególniający poszczególne funkcjonalności. Większość z firm posiada własny hosting, dzięki czemu nie musimy się martwić o miejsce dla swojej witryny, jak również zajmie się pozycjonowaniem witryny.

2248253762_c893df7b34_b

Pozycjonowanie jest niezwykle ważne – gdyż klienci z reguły przeglądają tylko klika pierwszych pozycji z wyszukiwarki. Nie jest to proces łatwy i szybki, często wymagający wielu tygodni ciężkiej pracy. Wybierając firmę warto wybrać taką, która stworzy witrynę responsywną. Responsywność umożliwia wyświetlenie witryny w sposób prawidłowy na różnych urządzaniach posiadających ekrany o zupełnie innej wielkości bądź rozdzielczości. Obecnie nawet 50% wejść na nasz serwis może się odbyć dzięki telefonom bądź tabletom. Jest to niezwykle ważne w każdej branży, gdyż może zapewnić wielu dodatkowych klientów.

Kolejnym niezwykle ważnym czynnikiem jest waga strony – strona wczytująca się więcej niż kilka sekund z reguły jest pomijana przez klientów. Nikt przecież nie lubi czekać wpatrując się w biały ekran. Poza sprawami technicznymi wielką uwagę należy przyłożyć do strony merytorycznej. Jeśli sami nie czujemy się na siłach z pewnością pomoże nam jedna z firm, której podstawową działalnością jest tworzenie stron www w Krakowie. Dobrze napisany i zredagowany tekst na naszej stronie przyciągnie wielu nowych odwiedzających jak również zapewni, że spędzą oni na niej znacznie więcej czasu. Wysoka jakość tekstów zapewni również łatwiejszą i szybszą drogę do czołowych miejsc w wyszukiwarkach. Ostatnim z omawianych elementów jest szata graficzna strony. Powinna ona pasować do pozostałych elementów graficznych w naszej firmie, jak loga bądź papier firmowy.

6812411449_01a102d64d_o

Warto przy tym pamiętać – że odpowiednia grafika jest drogą do odpowiedniego przekazania treści i nie powinna tego utrudniać. Nadmiar grafiki potrafi również spowolnić ładowanie się strony, czego powinniśmy unikać. Podsumowując wybór odpowiedniej firmy nie jest rzeczą łatwą dla osoby nieobeznanej w tym temacie. Musimy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników które zapewnią naszej stronie sukces, jednak poświęcając na to czas nie powinniśmy uważać go za zmarnowany. Zaowocuje on w przyszłości, dzięki zwiększonemu zainteresowaniu naszą działalnością, które to w odpowiednich rękach może przełożyć się na wymierne zyski.

 

źródło: lobzowskastudio.pl/pl/oferta/projektowanie-graficzne#/oferta

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)