Rodzaje gier na przeglądarkę, czyli dla każdego coś innego. Wybierz swój ulubiony!

Napisany By Majkel dnia Cze 22, 2017 | 0 komentarzy


Jeśli jesteś fanem tylko jednej gry i nie chcesz otworzyć się na inne, równie dobre gatunki, nawet nie wiesz ile tracisz. Rozwijanie umiejętności w innej grze pozwoli Ci odprężyć umysł i sprawdzić się w zupełnie innych kategoriach. Jakie rodzaje gier na przeglądarkę masz do wyboru?

Strategia, strzelanka a może symulacja?

O tym, w jaką grę dzisiaj zagrasz może zdecydować nie tylko Twój humor, ale i to, co do zaproponowania mają platformy gier na przeglądarkę. Masz już swojego faworyta i wiesz na co się zdecydujesz? Przed wyborem zastanów się nad tym, w jakich grach czujesz się najlepiej. Wolisz myślenie strategiczne i tworzenie imperiów? A może najważniejsza jest dla Ciebie dobra zabawa i stawiasz na symulację?

Wojny światowe i poważne walki zbrojne

W takich grach fabuła najczęściej oparta jest o wojny światowe, pokazanie wielkości zgromadzonych maszyn zbrojnych i masowe ataki na bazy przeciwnika. Ochrona przed nalotami i opancerzonymi czołgami jest na porządku dziennym. Taki typ gier na pewno spodoba się historycznym maniakom i fanom wybuchów.

Strzelanki, czyli zabij albo zgiń

W grach tego typu w dużej mierze chodzi nie tylko o przetrwanie, ale i o zabicie przeciwnika. Zazwyczaj do dyspozycji masz kilka rodzajów broni, dzięki którym masz możliwość obrony i ataku. Do wyboru może pojawić się wiele opcji rozgrywki np. przetrwanie ataków, odbicie zakładnika, zlokalizowanie przeciwnika i wyeliminowanie go.

Wciel się w kogoś innego – symulacje

W symulacjach największą zaletą jest możliwość powrotu do gry nawet kolejnego dnia, bez straty osiągniętych już umiejętności. Tematyki symulacji są różne: od zombie, poprzez piratów, mafiozów, farmerów, aż po symulacje fantastycznego świata, w którym nie znajdziesz nic znajomego.

Inne formy gier na przeglądarkę

Do wyboru masz także zupełnie inne pod względem rozgrywki gry, które mogą Cię pochłonąć na wiele długich godzin:

  • gry akcji – najogólniej nazywane wszystkie typy gier, w których akcja jest płynna i wymaga od grającego skupienia oraz szybkich reakcji ruchowych,
  • gry MMO i MMORPG – rozwój własnego bohatera, szlifowanie jego umiejętności, walka z przeciwnikami i innymi graczami, czyli to, co większość graczy lubi najbardziej,
  • gry 3D – piękna otoczka graficzna umila każdą godzinę spędzoną przy komputerze, bez problemu możesz odwiedzić świat fantasy, kosmiczne przestworza, jak i dopracowane strzelanki.

To, na jaki rodzaj gry na przeglądarkę się zdecydujesz ma wpływ na Twoje samopoczucie podczas gry. Wybierz to, w czym jesteś dobry lub spróbuj czegoś zupełnie nowego! – podsumowuje opiekun serwisu Mad Gamer, Grzegorz Szczęśniak.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 8.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)