Sfah: moje miejsce w sieci

Mój blog lifestylowy...


Lato jest bardzo trudnym okresem dla ludzi, którzy kiepsko znoszą wysokie temperatury. W czasie upałów powinniśmy zadbać o to, aby w naszym mieszkaniu temperatura nie wzrastała gwałtownie, na klimatyzację nie każdy sobie może pozwolić, trzeba więc zatem szukać innych rozwiązań, które przyniosą nam ulgę w tym bardzo gorącym okresie. Świetnym i sprawdzonym pomysłem w takiej sytuacji jest montaż rolet, dzięki nim ochronimy nieco nasze mieszkanie przed działaniem słońca.

Więcej
Wybór sukni ślubnej

Wybór sukni ślubnej


Napisany By dnia Lip 24, 2017

Nie jest żadną tajemnicą, że kobiety uwielbiają zakupy. Jednak nawet najbardziej atrakcyjna wyprzedaż, nie budzi tylu emocji, co wybór sukni ślubnej. W końcu jest to najważniejszy dzień naszego życia, a wymarzona kreacja pozostaje w naszej pamięci na zawsze.

Więcej
Zalety oświetlenia LED

Zalety oświetlenia LED


Napisany By dnia Lip 21, 2017

Oświetlenie LED aktualnie jest bardzo popularnym typem oświetlenia. Tak naprawdę coraz więcej osób wymienia swoje tradycyjne oświetlenie na LED. Wiąże się to z faktem, że oświetlenie to posiada bardzo wiele zalet, dzięki którym przyciąga coraz bardziej do siebie klientów. Przede wszystkim oświetlenie takie generuje znacznie bardziej intensywny strumień światła. Tak więc, jeżeli ktoś potrzebuje lepszego oświetlenia, do odrabiania lekcji, albo do pracy, to jest to świetne rozwiązanie dla niego.

Więcej
Jak uniknąć awarii hydraulicznej?

Jak uniknąć awarii hydraulicznej?


Napisany By dnia Cze 8, 2017

Nierzadko zdarza się, że w domu czy mieszkaniu wystąpi jakaś usterka. Zastanawiamy się bardzo często w jaki sposób możemy i czy możemy usunąć ją sami. Jeśli jest taka możliwość to tak robimy, jeśli jednak jej nie ma to korzystamy z pomocy odpowiedniego fachowca. Jedną z często występujących usterek są usterki hydrauliczne. Występują one bardzo często w starszych domach albo blokach, gdzie od dłuższego czasu nie była sprawdzana i wymieniana instalacja hydrauliczna.

Więcej

Wyposażenie kuchni gastronomicznej to olbrzymie wyzwanie dla każdego początkującego restauratora czy też hotelarza. Trzeba bowiem dokładnie przemyśleć jakiego sprzętu będziemy potrzebować, a bez czego możemy się obyć. Na szczęście do wyboru mamy multum profesjonalnych hurtowni, które zajmują się sprzedażą odpowiedniego wyposażenia, oferują również doradztwo w tej kwestii oraz transport i montaż sprzętu we wskazane przez kupującego miejsce.

Więcej