Sfah: moje miejsce w sieci

Mój blog lifestylowy...


Wyposażenie kuchni gastronomicznej to olbrzymie wyzwanie dla każdego początkującego restauratora czy też hotelarza. Trzeba bowiem dokładnie przemyśleć jakiego sprzętu będziemy potrzebować, a bez czego możemy się obyć. Na szczęście do wyboru mamy multum profesjonalnych hurtowni, które zajmują się sprzedażą odpowiedniego wyposażenia, oferują również doradztwo w tej kwestii oraz transport i montaż sprzętu we wskazane przez kupującego miejsce.

Więcej
Wyposażenie gastronomii

Wyposażenie gastronomii


Napisany By dnia Kwi 13, 2017

Wielu młodych ludzi myśli o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Nie jest łatwo zacząć, ale perspektywa bycia na swoim jest jednak kusząca. Pracując na własny rachunek mamy nie tylko większą satysfakcje, ale możemy oczekiwać większych profitów. Minusem jest jednak duży stres związany z niepewnością posiadania klientów i dużą ilością pracy, zwłaszcza na początku prowadzenia firmy.
Dobrym ale kosztowym pomysłem jest otworzenie restauracji. Warto mieć jednak na uwadze wiele czynników zaczynając tego typu działalność. Przed wszystkim trzeba dobrze znać rynek gastronomiczny, wiedzieć ile możemy zyskać i jakie nas czekają nakłady pracy. Gastronomia to rynek bardzo duży, zwłaszcza w miastach czy miejscowościach turystycznych. Możemy pomyśleć o własnej pizzerii, kebabie, lodziarni, kawiarni, restauracji, budce z lodami i goframi albo firmie cateringowej. Opcji jest naprawdę bardzo dużo, a każda wymaga innych rzeczy.

Więcej
Marketing Internetowy w 2017 roku

Marketing Internetowy w 2017 roku


Napisany By dnia Kwi 11, 2017

Branża marketingowa w Polsce jak i na całym świecie stale prze do przodu i jest wzbogacana o coraz to śmielsze sposoby internetowej reklamy. Niegdyś były to zwykłe banery na stronach internetowych czy wyskakujące przed filmami na serwisie youtube 30 sekundowe spoty. Teraz tych form reklam internetowych jest znacznie więcej o czym przekonasz się czytając ów artykuł.

Więcej

Męskie stylizacje nie muszą być nudne i monotonne. Coraz więcej osób stawia na zabawę kolorami i odkrywanie nowych możliwości. Nie jesteś pewien, czy wybrany kolor dobrze sprawdzi się w połączeniu z inną barwą? Sprawdź nasze porady, a tworzenie kolorowych outfitów będzie jeszcze prostsze.

Więcej
Ogrodnictwo stylem życia

Ogrodnictwo stylem życia


Napisany By dnia Mar 3, 2017

Ogrodnictwo to wspaniała pasja, która pozwala poczuć się jak dobry opiekun żywych stworzeń, obserwować na co dzień piękno przyrody i spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla wielu osób ogrodnictwo to nie praca, lecz styl życia. Jest to wspaniałe zajęcie dla osób starszych, które nie nawykły do siedzenia w domu i spędzania czasu przed telewizorem.

Więcej
MTB czy szosa? Wybieramy nowy rower

MTB czy szosa? Wybieramy nowy rower


Napisany By dnia Lut 16, 2017

Jeśli zastanawiasz się, czym różni się profesjonalny rower szosowy od trekkingowego i czym tak naprawdę są rowery enduro i MTB, to dziś przygotowaliśmy dla was szybki przegląd po najpopularniejszych jednośladach, jakie znajdziecie w sklepach. Gotowi?

Więcej