Sfah: moje miejsce w sieci

Mój blog lifestylowy...


Ogrodnictwo stylem życia

Ogrodnictwo stylem życia


Napisany By dnia Mar 3, 2017

Ogrodnictwo to wspaniała pasja, która pozwala poczuć się jak dobry opiekun żywych stworzeń, obserwować na co dzień piękno przyrody i spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla wielu osób ogrodnictwo to nie praca, lecz styl życia. Jest to wspaniałe zajęcie dla osób starszych, które nie nawykły do siedzenia w domu i spędzania czasu przed telewizorem.

Więcej
MTB czy szosa? Wybieramy nowy rower

MTB czy szosa? Wybieramy nowy rower


Napisany By dnia Lut 16, 2017

Jeśli zastanawiasz się, czym różni się profesjonalny rower szosowy od trekkingowego i czym tak naprawdę są rowery enduro i MTB, to dziś przygotowaliśmy dla was szybki przegląd po najpopularniejszych jednośladach, jakie znajdziecie w sklepach. Gotowi?

Więcej

Kiedy oglądamy reklamy towarzystw ubezpieczeniowych możemy ulec złudnemu przeświadczeniu, że ten oto pakiet AC ochroni nasze auto przed wszystkimi nieszczęściami. Głos z telewizora przekonuje o tym, by wykupić dany pakiet zaraz od ręki. Wiadomo takie ubezpieczenie jest bardzo potrzebne, jednak nie zwalnia to nas z tego by odpowiednio zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą.

Więcej

Styl skandynawski charakteryzuje prostota, funkcjonalność oraz stawianie przede wszystkim na naturalne materiały. Nic więc dziwnego, że jego miłośnicy nie tylko aranżują pod niego swoje wnętrza, ale też przebudowują całe swoje życie. Jeżeli takie osoby są w Twoim otoczeniu warto wybrać na prezent zabawki, które nie będą zbytnio odbiegały od tej konwencji.

Więcej

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób pragnie uwiecznić wyjątkowe chwile w swoim życiu i życiu swojej rodziny na zdjęciach. Taki trend trwa od wielu lat. I nic w tym dziwnego skoro są takie możliwości, to warto z nich korzystać. Jednym z takich chwil są właśnie chrzciny. Dziś zwykło się hucznie obchodzić nawet chrzest dziecka. Wielu rodziców decyduje się na wynajęcie sali i zaproszenie rodziny. Dzięki temu pojawia się pretekst do spotkania rodziny, porozmawiania i przy okazji zrobienia właśnie pamiątkowych zdjęć, które coraz częściej wykonuje profesjonalny fotograf na chrzest.

Więcej