Tych błędów nie popełniaj na 1 randce. O ile nie chcesz go spławić

Napisany By Majkel dnia Paź 14, 2016 | 0 komentarzy


Pierwsze spotkanie z facetem, na którym nam zależy to spory stres. Chcemy by zakochał się w nas od pierwszego wejrzenia dlatego staramy się zrobić na nim niezapomniane wrażenie. Zwykle jednak przykładamy zbyt dużą wagę do wyglądu i niestety, ale przesadzamy w każdą stronę. W efekcie obiekt naszych westchnień na stałe utrwala sobie jak nas skutecznie unikać w przyszłości.

Wybieraj potrawy, które znasz i lubisz

 

Czekanie aż spośród kilku pozycji w menu wybierzesz tą właściwą to dla każdego mężczyzny menu prawdziwa tortura. Wiadomo jeśli on płaci na pierwszej randce, starasz się wybrać niezbyt drogie danie, które jednocześnie nie zakwalifikuje Cię jako obżartucha, ani wiecznie głodzącą się kobietę. Studiując dwa razy menu w te i z powrotem na pewno nie zrobisz na swoim partnerze korzystnego wrażenia. Gwarantujemy, że po 20 minutach takiej katorgi będzie spał z otwartymi oczami. Dziewczyno, menu to nie podręcznik ekonomii i nie musisz go znać na pamięć. Wybierz po prostu schabowego z frytkami, czy też inną banalną potrawę. Na pewno będzie Ci wdzięczny za szybki wybór i oszczędzenie wielogodzinnej męki.

Nie przesadzaj ze stylizacją, on i tak tego nie doceni

randka

Fotografia z www.flickr.com autorstwa Georgie Pauwels

Niewątpliwie na randce marzysz o tym by go olśnić, więc umówiłaś się już do fryzjera, kosmetyczki i na manicure. Dwie do trzech godzin wcześniej dopasowujesz bluzkę do spodni lub spódniczki, torebkę do butów, a ulubione Happy Socksy do odcienia spinki do włosów. Co z tego, że ostatni raz 10 cm szpilki miałaś na 100-dniówce? Modlisz się tylko by po randce, nie zabrał Cię jeszcze na spacer.

Kobieto, nie ważne ile czasu zajęła Ci praca nad wyglądem, on zapewne zanotuje czy masz głęboki dekolt oraz kształt Twoje pupy. Ubierz się po prostu wygodnie, tak by po 10 minutach nie przeklinać zbyt wysokich butów.

Nie przygotowuj scenariusza rozmów

To chyba najgorsze to co możesz zrobić przed pierwszą randką i co Cię skutecznie skreśli w oczach partnera. Spotkanie w restauracji to nie jest rozmowa o pracę, więc nie wysilaj się z przygotowaniem kilkudziesięciu pytań do. Nikt nie lubi być przesłuchiwany, lepiej zadbaj oto by konwersacja szła swoim naturalnym torem. To normalne, że czasem może się ona nie kleić, ale w takich wypadkach lepiej zamilknąć niż mówić zbyt dużo.

Nie staraj się też udawać, że dany temat Cię interesuje jak ta nie jest i nie uśmiechaj się na siłę. Nic tak bowiem nie psuje ogólnego wrażenia jak sztuczne zachowanie. Pamiętaj, nie musisz koniecznie pokazać się z jak najlepszej strony, po prostu bądź sobą, taką jaką jesteś.

Publikacja nadesłana przez ekipę Rebel Store

Rebel Store

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 9.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)