Wejdź do świata wojny! Gry symulacyjne dla prawdziwych twardzieli

Napisany By Majkel dnia Mar 23, 2018 | 0 komentarzy


 

Znudziły Ci się proste strzelanki i masz ochotę na nieco większe wyzwanie? Chcesz wcielić się w rolę żołnierza i poczuć wojnę na własnej skórze? Wolisz wcielić się w rolę pilota samolotu, kierowcy opancerzonego wozu czy wojennego okrętu? Wybierz gry symulacyjne, które wciągną Cię bez reszty. Nie chodzi nam o zwykłe, powtarzalne symulacje, w które na pewno już grałeś. Stań się prawdziwym mistrzem w grach symulacyjnych dla prawdziwych twardzieli! W tych grach wcielisz się w żołnierza w powietrzu, na lądzie i w wodzie. Jesteś gotowy?

Fot. Flickr.com CC 2.0 Stefan S

War Thunder – obowiązkowa pozycja dla fanów MMO

Realistyczna gra dla fanów MMO i czasów II Wojny Światowej. W War Thunder usiądziesz za sterami jednego z realistycznie odwzorowanych modeli niemieckich, brytyjskich, japońskich czy amerykańskich samolotów z czasów wojny. Producenci nie tylko wiernie odwzorowali samoloty, ich możliwości techniczne, fizykę lotu, a także realistyczne mapy terenu. Ale to nie wszystko! Kiedy znudzi Ci się latanie w przestworzach, możesz wsiąść do czołgu albo innego pojazdu bojowego i zacząć walkę z lądu. Grając w War Thunder, poczujesz się jak na prawdziwej wojnie.

 

Crossout – to Ty jesteś kreatorem!

Crossout to stanowczo gra dla fanów motoryzacji i wyniszczonego przez kosmitów postapokaliptycznego świata. W grze tworzysz swój samochód od podstaw i nie musisz martwić się żadnymi ograniczeniami! To gra dla fanów iskier, wybuchów, wystrzałów i szybkiej rozgrywki. W grze naprawdę trzeba się namęczyć, żeby przetrwać pierwsze poziomy z niewielkim samochodem o podstawowym wyposażeniu. Na szczęście gra ma bardzo zaawansowany system broni – masz do dyspozycji wyrzutnie, rakiety, lasery oraz dostajesz dostęp do wielu modyfikacji Twojego pojazdu.

World of Warships – realistyczna pozycja dla fanów gier wojennych

Pozycja skierowana szczególnie do fanów World of Tanks. Jeśli grałeś w pierwszą część to World of Warships na pewno Ci się spodoba. Akcja przenosi się na pełne morze, gdzie przejmujesz kontrolę nad własnym okrętem. To świetna gra strategiczna o wielu trybach rozgrywki. Możesz grać z prawdziwymi przeciwnikami, walczyć w krótkich kampaniach i bardziej rozbudowanych bataliach. Gra jest bardzo realistyczna, a grafika na pewno was zachwyci! Twórcy gry zadbali o najmniejsze szczegóły, więc gra zachwyci laików i graczy, którzy znają się na prawdziwych XX-wiecznych statkach wojennych.

VN:D [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)