Zabiegi, które wspomogą Twoją urodę

Napisany By alfred.p dnia Lip 20, 2015 | 0 komentarzy


Każda kobieta chce wyglądać pięknie. Nie jest to oznaka próżności, ale w pewien sposób tego, jak stworzyła nas matka natura. Archetyp kobiety od zawsze zakładał, że ma być ona piękna i kochająca, mężczyzny natomiast, że ma być silny i zaradny. Każda z nas podświadomie kieruje się takimi założeniami i szuka sposób, żeby wyglądać coraz lepiej. Jest kilka takich, które znacząco poprawiają naszą urodę. W przypadku starzenia jest to botox, w przypadku złej wagi ciała – odchudzanie, a w przypadku brzydkiego uśmiechu – wybielanie zębów.

Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że piękny, biały uśmiech, szczupła sylwetka i gładka twarz to jedne z największych zalet, jakimi może charakteryzować się kobieca uroda. Warto wiec zadbać o te aspekty, by móc cieszyć się pięknym wyglądem przez cały czas. Zaczynamy od wagi, bo to na jej punkcie mamy najwięcej kompleksów. Problemem rzadko kiedy bywa wychudzenie, zazwyczaj jest nią nadwaga lub nawet otyłość. Tutaj z pomocą przychodzą nam zabiegi wyszczuplające różnej maści. Począwszy od diety i aktywności fizycznej, a na liposukcji laserowej czy ultradźwiękowej kończąc.

3341374546_c5eb9e5b78_z

http://www.dermique.pl/

Wyszczuplić możemy się przy pomocy zabiegów gabinetowych ze specjalnymi aktywatorami spalania tkanki tłuszczowej. Przy pomocy pasów neoprenowych lub wibracyjnych, platform wibracyjnych, a także spalania tłuszczu przy pomocy suplementów. W każdym przypadku metoda powinna być dobierana indywidualnie, bo na każdą kobietę działa co innego. U jednej wystarczy kilka zabiegów w SPA, inna natomiast musi poddać się liposukcji.

Kiedy już kwestię wagi mamy załatwioną, przychodzi czas na usunięcie zbędnego owłosienia. Tutaj bez zmian, nadal prym wiedzie depilacja laserowa, która choć droga, to daje naprawdę imponujące efekty. Włoski, których pozbywamy się przy pomocy lasera, nie odrastają tak szybko, a czasami nawet wcale. Skóra jest gładka przez długi czas, a my w każdej chwili możemy założyć krótką spódniczkę i niczym się nie przejmować. Efekty depilacji laserowej utrzymują się nawet kilka miesięcy, a gładka skóra dodaje nam dużo pewności siebie. Ostatnim zabiegiem, który chcieliśmy tutaj omówić, jest botox. Składnik ten jest bardzo kontrowersyjny. Jedni wychwalają go pod niebiosa, dla innych jest to natomiast zło wcielone.

11433288993_9b0a671789_z

Toksyna botulinowa sama w sobie nie jest jednak ani zła, ani dobra. Trzeba wiedzieć jak jej używać, a kiedy używana jest z głową, może nam przynieść wiele dobrego. Dzięki niej rozprostujemy nawet najbardziej oporne zmarszczki, bo podziałamy na mięśnie, które są odpowiedzialne za powstawanie tych zmarszczek. Ich stałe zaciśnięcie sprawia, że nie możemy cieszyć się gładką skórą, sparaliżowanie natomiast powoduje, że skóra momentalnie robi się super gładka i wygląda znacznie młodziej. Opisane powyżej zabiegi są nam w stanie przynieść wiele dobrego. Nie tylko bardzo korzystnie oddziałują na naszą prezencję, ale również wzmagają atrakcyjność, a także sprawiają, że czujemy się dobrze we własnym ciele. Natomiast człowiek, który lubi swoje ciało, jest bardzo szczęśliwy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)